Jak wybrać prezent dla teściów

Wybierając prezent dla teściów musisz wykazać się niemal wirtuozerią smaku, klasy i dobrego poczucia humoru w jednym. Jeśli Twoi teściowie lubią śmieszne prezenty to i tak uważaj zanim pójdziesz na całość i kupisz coś, co okaże się nietaktowne.

Zdecydowanie ciekawszym wyjściem jest kupienie takiego zestawu prezentów dla teściów, który połączy w sobie zarówno szacunek do nich, jak i swoiste oryginalne poczucie humoru. Dobrym przykładem takiego zestawu podarunkowego może być chociażby zakup ramki na zdjęcia, w której umieścisz zdjęcie swoje i żony, czy na odwrót, albo zdjęcie teściów. Taki wstęp do prezentu to dobry sposób na docenienie teściów i wyrażenie do nich szacunku. Podobnie zadziała dyplom dla super teścia i świetnej teściowej.

prezent-2Dopiero po wręczeniu takiego prezentu warto wyjąć zza pazuchy humorystycznie zapakowane zawiniątko, w którym teściowie znajdą np. fartuszek męski z niespodzianką dla Pana domu czy kubek groźnej teściowej na poranną kawę. Podczas zakupu śmiesznego prezentu dla teściów należy pamiętać nie tylko o tym, co nam osobiście najbardziej się podoba, bo to z pewnością niemal stuprocentową nie wpadnie w oko naszym solenizantom, a przecież nie chcielibyśmy, aby źle dobrany prezent doprowadził do rodzinnej kłótni czy znaczącej wymiany karcących spojrzeń.

Każdy wybrany przez nas prezent musi być wysublimowany, delikatny i nawet, jeśli ze sporą dawką poczucia humoru – to tylko dla tych teściów, którzy mają spory dystans do siebie i świata, i potrafią się świetnie bawić przy każdej okazji.